Právě jste zde: > Home

SK SOKOL Malé Žernoseky z. s.

AKCE: SK SOKOL - kšiltovka

Do našeho sortimentu fanshopu jsme před týdnem přidali kšiltovky s logem našeho klubu, kterými můžete dát lehce najevo, komu přísluší Vaše fotbalová podpora a navíc zůstanou ochráněny Vaše oči před přímým slunečným paprskem. Volit můžete ze tří barevných variant. Své případné objednávky si můžete vyzvednout v den domácího utkání v areálu SOKOLa.

Cena kšiltovek je různá:

250 Kč zaplatí ti, kteří ke své objednávce využijí Facebook (zpráva, či komentář pod příspěvkem) nebo SMS na telefonní číslo sekretáře klubu Jana Puravce (606 494 435). Do zprávy uveďte celé jméno objednavatele (jméno i příjemní), barevnou variantu a množství objednanávaných kšiltovek.
Příklad zprávy: Jan Novák, objednávka čepice SK, 2x barva modro-bílá.

300 Kč zaplatí ti, kteří se rozhodnou zakoupit kšiltovku bez předchozí objednávky přímo v den domácího utkání na fotbalovém hřišti v Malých Žernosekách.

 

SOKOL ukončil vítěznou sérii Roudnice

SK SOKOL Malé Žernoseky - Sportovní klub Roudnice nad Labem 2:1 (0:1)

Kdo nepřišel v sobotním odpoledni sledovat utkání 17. kola okresního přeboru do Malých Žernosek, kam zavítala Roudnice nad Labem, udělal velkou chybu. Toto střetnutí bylo reklamou na fotbal. V prvních pětačtyřiceti minutách se oba celky dostaly do několika zajímavých nebezpečných zakončení. Nejprve selhal na straně Stejskal, následně při pokusu o přelobování Lukeše také Spěváček, aby v samém závěru poločasu otevřel skóre roudnický Půčala, jehož střela podél brankáře si našla cestu do sítě Malých Žernosek. Po změně stran uběhlo pouze osm minut, když se poprvé v zápase mohli zaradovat také Malé Žernoseky společně se svými fanoušky. Od rohového praporku vyletěl míč, který si našel bezpečně hlavu Hančla, který tak vyrovnal stav utkání. Domácí ale byli znatelně při chuti a po dalších osmi minutách se objevili znovu v nebezpečné akci, na jejíž konci se objevil Toncar, který usměrnil centr z pravé strany do sítě Roudnice nad Labem. Od té chvíle předváděl Srba v brance Žernosek jeden zákrok za druhým, kterými držel naděje domácích na výhru velmi vysoko. V 84. minutě mohl přidat pojišťovací branku střídající Šturm, ale jeho zakončení se nesetkalo s přesností a míč skončil nad brankou. V závěrečných sekundách muselo hrknout všem domácím po hlavičce Stejskala, která jak se o chvíli později ukázalo, mířila těsně mimo tři tyče. Malé Žernoseky se tak staly prvním týmem, kterému se podařilo v letošním ročníku okresního přeboru porazit lídra tabulky.

Sestava SOKOL: Srba - Šváb (náhr. C), Hančl, P. Durček, Šnajdr - Spěváček (C) (85. Novák), J. Puravec, M. Puravec, Toncar - Podrazil (82. Bortlík), Trnka (76. Šturm).
Náhradníci: Bereš, Kofr.
Trenér: Jan Schindler.

Sestava Roudnice n/L.: Lukeš - Skokan, Job (80. Pivoňka), Vecko, Klepáč (68. Srp) - Novotný, Trejbal (C), Krása, Matuszewski (68. Hubený) - Půčala, Stejskal.
Náhradníci: Neuman, Hlaváček.
Trenér: Jiří Šmidrkal.

Branky: 56. Hančl, 64. Toncar - 45. Půčala.
ŽK: 14. Šnajdr, 72. M. Puravec, 90. Šváb - 58. Stejskal.

Rozhodčí: Husar - Marčaník, Oždan. ŽK: 3-1. ČK: 0-0.
Diváci: 100.

 

SG: Ve Štětí se zrodily tři body

SK Štětí - SK SOKOL Malé Žernoseky 1:2

O soubojích se Štětím bychom mohli napsat, že ve většině našich zápasů je domácí půda spíše problémem. Například stejně jako na podzim, i v jarní části soutěže si všechny 3 body odvezli hosté, tentokrát Malé Žernoseky. Touto výhrou jsme se dostali zase o pár pozic výše ode dna tabulky.

Branky: Bortlík, Janda. 

 

Ve druhém poločase přišel ve Straškově gólový zkrat

Tělocvičná jednota Sokol Straškov-Vodochody - SK SOKOL Malé Žernoseky 5:2 (1:2)

První minuty střetnutí patřili jednoznačně Malým Žernosekům, po kterých šel SOKOL zaslouženě do vedení 1:0 v 9. minutě zásluhou přesné hlavičky Petra Durčeka po rohovém kopu. Jenže domácí zareagovali bleskově, z prozatím jediné šance vykřesali vyrovnávací branku, taktéž hlavou, o kterou se zasloužil Cibulka. Aktivita se v tu chvíli zvýšila na obou stranách a míč putoval z jedné poloviny na druhou. Zatímco Straškov-Vodochody nemohl trefit za žádnou cenu ani prázdnou bránu, ve 39. minutě se ujala přihrávka přes celé hřiště na nabíhajícího Toncara. Poslednímu jmenovanému stačilo ve skluzu poslat míč podél těla brankáře do sítě. Po prvních pětačtyřiceti minutách to byly jediné zásahy, které byly k vidění. Jenže to, co se stalo ve druhém poločase, to se dá jen těžko vysvětlit. Zatímco domácí hráli na rychlé brejky nakopávanými míči ze zajištěné obrany, hosté se pokoušeli přihrávkami na krátkou vzdálenost nalézt skulinku v obranné cloně. To se SOKOLu nedařilo, čehož Straškov výrazně využíval. Nejprve se dvakrát po sobě, v rozmezí pouhých šesti minut, trefil kapitán domácích Vlastník. Po něm přispěchal s brankovou výpomoci ještě Blažek a "bůra" zasadil žernoseckému celku střídající Čučka. Je potřeba se z porážky oklepat a rychle se připravit na další střetnutí, ve kterém přivítáme vedoucí Roudnici nad Labem.

Sestava Straškov: Bohuslav - Houdek, Vlastník (C), Pešek, Cibulka, Blažek, Novotný, Waldhauser, Mareš, Sekera, Werner (26. Čučka).
Náhradníci: Veselý, Drobný, Procházka.
Vedoucí týmu: Petr Lamač.

Sestava SOKOL: Srba - Šváb, P. Durček (86. Rysinský), Hančl, Hadaš - Spěváček (C) (85. Beran), M. Puravec, J. Puravec, Toncar (73. Novák) - Trnka (58. Podrazil), Bereš (85. Šturm).
Trenér: Jan Schindler.

Branky: 11. Cibulka, 49. Vlastník, 55. Vlastník, 63. Blažek, 85. Čučka - 9. P. Durček (Hančl), 39. Toncar (P. Durček).
ŽK: 0 - 54. Trnka, 90. Podrazil.

Rozhodčí: Hlaváček - J. Šíma, M. Šíma. Střely na bránu: 8-7. Střely mimo bránu: 5-8. Rohy: 4-3. Ofsajdy: 3-5. Přímé kopy: 1-0. Fauly: 12-15. ŽK: 0-2. ČK: 0-0.
Diváci: 60.

   

Strana 7 z 99

  • Příští boj

  • Naposledy

  • Střelci

Sample image Příští soupeř: 

Muži "A":
Turnaj Bohušovice nad Ohří
Sobota 11.08.2018 od 08:15h., venku
---------------------------------------------------
Stará Garda:
Letní příprava
Pátek 00.00.2018 od 00:00h., doma
---------------------------------------------------
Ml. Přípravka:
Letní příprava
Neděle 00.00.2018 od 00:00h., doma

Muži "A":
SK SOKOL - TJ Podřipan Rovné 1:3
Góly: 26. T. Durček

-----------------------------------------------------
Stará garda:
T.J. Sokol Velké Žernoseky - SK SOKOL 3:4
Góly: 

-----------------------------------------------------
Minipřípravka:
SK Liběšice - SK SOKOL 5:23
Góly: 

Sezóna 2016/17 Sezóna 2015/16
Toncar - 15 T. Durček - 15
Trnka - 13 Toncar - 11
Spěváček - 9 Šváb - 10
T. Durček - 6 P. Durček - 9
Hančl - 6 J. Puravec - 8
M. Puravec - 6 Spěváček - 5
P. Durček - 5 Gebur ml. - 3
J. Puravec - 5 Hančl - 3
Šturm - 5 Rysinský - 3
Beran - 4 Trnka - 3
Rysinský - 4 M. Puravec - 2
Bereš - 3 Beran - 1
Podrazil - 2 Janda - 1
Šnajdr - 2 Šnajdr - 1
Bortlík - 1
Hrdlička - 1

Narozeniny

V měsíci říjen slaví:
2.10. Srba Václav - 26 let
3.10. Baslík Jan - 42 let
4.10. Kučera Bedřich - 26 let
10.10. Heřmanský Jan - 8 let
11.10. Hančl Josef - 40 let
14.10. Dragoun Petr - 42 let
16.10. Bortlík Lukáš - 42 let
27.10. Rysinský Vladimír - 27 let

Trénink

Muži "A" - Úterý a Čtvrtek od 17:00h.
Stará garda - Úterý od 17:00h.
Ml. přípravka - Čtvrtek od 16:00h.
St. přípravka - Úterý a Čtvrtek od 16:30h.

Sample image

Zajímavé odkazy

mrkněte sem:
Onlajny
Textové online přenosy
výsledky.com
výsledkový servis fotbalu
iDnes.cz
fotbal na iDNES.cz
eFotbal.cz
něco o fotbalu na eFotbal.cz
Sport.cz
i zde píšou o fotbalu