Právě jste zde: > Home

SK SOKOL Malé Žernoseky z. s.

SP: Odložený domácí turnaj byl pod jasnou taktovkou Lovosic

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Asociace sportovních klubů Lovosice 0:9

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - SK Velemín 2:1

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Fotbalový klub Vchynice 2:2

Jelikož nepřálo v neděli počasí pro sehrání satelitního turnaje starších přípravek v Malých Žernosekách, byl odložen na čtvrtek 22. září. Tentokrát už to s počasím vyšlo a mohl se odehrát. Celý turnaj si jasně podmanily Lovosice, které za všechny tři zápasy ani jednou neinkasovaly, za to rozdávaly slušné příděly. SOKOL od Lovosických inkasoval skoro dvoumístný počet branek, horšímu skóre ale mnohokrát zabránil branku hájící Dřevěný. Ve zbylých dvou utkání se podařilo hráčům vstřelit po dvou brankách. Jednou z toho byla nejtenčí možná výhra nad Velemínem (2:1) a podruhé smolná remíza s Vchynicemi (2:2), které vyrovnaly pouhou půl minutu před koncem zápasu. Jelikož měl náš celek stejně bodů jako Vchynice, rozhodovalo o konečném umístění skóre, které bylo příznivější pro Vchynice. Malé Žernoseky skončily na domácím satelitním turnaji třetí.

Diváci: 50.

 

Hráčům zvlhl střelný prach

Sportovní klub Roudnice nad Labem - Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky 4:0 (1:0)

Celý víkend provázel déšť, který ustál až v nedělních odpoledních hodinách. Trochu s obavami odjížděli hráči Malých Žernosek na půdu bývalé třetiligové Roudnice nad Labem. Snad poprvé v novodobé historii klubu jsme byli vpuštěni na hřiště "A". Trávník byl sice dobře připravený, ale až příliš často na něm hráči podklouzávali, z čehož pramenilo plno chyb v rozehrávkách. První poločas byl ze strany Malých Žernosek perfektně odbráněn, čímž se otvírali vrátka do rychlých protiútoků. Největší možnost na skórování měl Trnka, který své zakončení schoval za nohy obránce, ale Sýs si dokázal s jeho střeleckým pokusem poradit. Naopak na druhé straně po rozehrávce přímého kopu neudržel Hrdlička míč v rukavicích a z dorážky nebyl problém pro Václava Srpa dorazit kulatý nesmysl do sítě hostů. Ještě hůře bylo těsně po výměně stran, to svůj osamocený únik proměnil Jaroslav Lebduška, čímž dostal Roudnici do vedení o dvě branky. Jak se blížil čas utkání ke svému zdárnému konci, přibývalo branek na straně domácích, které se zastavilo na čtyř brankách. Je nutno dodat, že tři ze čtyř branek jsme inkasovali po individuálních chybách hráčů. Za zmínku ještě stojí "výkon" rozhodčích, kteří po celý zápas působili dost zmateně a nejednou byla jejich komunikace k smíchu (či snad spíše k pláči?).

Sestava Roudnice n/L.: Sýs (59. Čížek) - Job, Musil, Novotný, Srp (76. Klepáč), Hubený, Půčala (C) (46. Vaněk), Lebduška (80. Hlaváček), Krása, Vecko (46. Matuszewski), Trejbal (náhr. C).
Náhradníci: Neuman.

Sestava SOKOL: Hrdlička - Novák (65. Šnajdr), P. Durček, Hadaš (81. Šturm), Šváb - Spěváček, J. Puravec, M. Puravec (C), Toncar - Trnka (62. T. Durček), Hančl.

Branky: 35. Srp, 47. Lebduška, 59. Novotný, 83. Hlaváček.
ŽK: 45. Hubený, 66. Matuszewski, 68. Job - 52. Spěváček, 64. Hadaš, 82. Hančl, 83. Šturm.

Rozhodčí: Čelko - Dobiáš, Ringel. Střely na bránu: 9-8. Střely mimo bránu: 4-7. Rohy: 4-3. Ofsajdy: 5-3. Přímé kopy: 2-2. Fauly: 21-8. ŽK: 3-4. ČK: 0-0.
Diváci: 150.

 

MP: Pochmurné počasí doplnily pochmurné výsledky

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Tělovýchovní jednota Sokol Libochovany 2:13

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Asociace sportovních klubů Lovosice 1:7

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Asociace sportovních klubů Lovosice "B" 6:6

Už od pátečního večera se snášely z nebes kapky vody a ty přistávaly i v sobotním dopoledni, kdy se měl odehrát satelitní turnaj v Malých Žernosekách. Počasí se ale naštěstí s přibývajícím časem lepšilo a lepšilo, až přestalo pršet úplně. Trávník byl v dobré kondici, a tak museli přispěchat i všichni soupeři. V prvních dvou utkáních byli hráči SOKOLa směrem dopředu takřka bezzubí, v posledním duelu ale předvedli, že hrát fotbal rozhodně umí a musí se s nimi počítat. Nad rezervou Lovosic dlouho vedli, ale přeci jen si po závěrečném hvizdu rozdělili po jednom bodu. Leč skončili mladí fotbalisté na posledním místě, na tvářích hráčů převládaly úsměvy. Z domácího turnaje si odnesli individuální ocenění hned dva Žernosečtí - Štěpán Daňkovský byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje, a Miroslav Kučera byl vyhlášen nejlepším hráčem Malých Žernosek.

Diváci: 20.

 

SG: Zisk bodů zapisujeme až ve 4. kole

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Tělovýchovná jednota Dynamo Střížovice 3:0 (2:0)

Se třemi porážkami v řadě vstupovali fotbalisté Malých Žernosek do zápasu se Střížovicemi, které už jednou poznali pocit vítězství. Ačkoli nebyla taková početná skupinka diváků, která už se klasicky u zápasů žernosecké staré gardy schází, mohli všichni přítomní shlédnout velmi kvalitní utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Už v první půli musel řešit několik nebezpečných situací Zuch v bráně domácích. Jenže byly to právě Malé Žernoseky, které vstřelily úvodní branku. V deváté minutě zužitkoval centr Berana do vápna přiběhnuvší Tomáš Janda. Ještě hůře bylo pro Střížovice o šestnáct minut později, to když se do sítě soupeře trefil Lukáš Bortlík. S hřejivým pocitem dvoubrankového vedení nastoupili domácí hráči ke druhému poločasu, ve kterém měli plné ruce i nohy práce oba brankáři. Když žádný z hráčů Střížovic nedokázal překonat Zucha, rozhodl o konečné podobě zápasu v posledních minutě utkání opět Tomáš Janda, který stejně jako u prvního gólu uklidil míč do brány po centru Berana. Staří gardisté SOKOLa si tak do tabulky mohli připsat první tři body za vítězství 3:0.

Branky: 9. Janda (Beran), 25. Bortlík, 80. Janda (Beran).
ŽK: Janda.

   

Strana 10 z 99

  • Příští boj

  • Naposledy

  • Střelci

Sample image Příští soupeř: 

Muži "A":
Turnaj Bohušovice nad Ohří
Sobota 11.08.2018 od 08:15h., venku
---------------------------------------------------
Stará Garda:
Letní příprava
Pátek 00.00.2018 od 00:00h., doma
---------------------------------------------------
Ml. Přípravka:
Letní příprava
Neděle 00.00.2018 od 00:00h., doma

Muži "A":
SK SOKOL - TJ Podřipan Rovné 1:3
Góly: 26. T. Durček

-----------------------------------------------------
Stará garda:
T.J. Sokol Velké Žernoseky - SK SOKOL 3:4
Góly: 

-----------------------------------------------------
Minipřípravka:
SK Liběšice - SK SOKOL 5:23
Góly: 

Sezóna 2016/17 Sezóna 2015/16
Toncar - 15 T. Durček - 15
Trnka - 13 Toncar - 11
Spěváček - 9 Šváb - 10
T. Durček - 6 P. Durček - 9
Hančl - 6 J. Puravec - 8
M. Puravec - 6 Spěváček - 5
P. Durček - 5 Gebur ml. - 3
J. Puravec - 5 Hančl - 3
Šturm - 5 Rysinský - 3
Beran - 4 Trnka - 3
Rysinský - 4 M. Puravec - 2
Bereš - 3 Beran - 1
Podrazil - 2 Janda - 1
Šnajdr - 2 Šnajdr - 1
Bortlík - 1
Hrdlička - 1

Narozeniny

V měsíci říjen slaví:
2.10. Srba Václav - 26 let
3.10. Baslík Jan - 42 let
4.10. Kučera Bedřich - 26 let
10.10. Heřmanský Jan - 8 let
11.10. Hančl Josef - 40 let
14.10. Dragoun Petr - 42 let
16.10. Bortlík Lukáš - 42 let
27.10. Rysinský Vladimír - 27 let

Trénink

Muži "A" - Úterý a Čtvrtek od 17:00h.
Stará garda - Úterý od 17:00h.
Ml. přípravka - Čtvrtek od 16:00h.
St. přípravka - Úterý a Čtvrtek od 16:30h.

Sample image

Zajímavé odkazy

mrkněte sem:
Onlajny
Textové online přenosy
výsledky.com
výsledkový servis fotbalu
iDnes.cz
fotbal na iDNES.cz
eFotbal.cz
něco o fotbalu na eFotbal.cz
Sport.cz
i zde píšou o fotbalu