Právě jste zde: > Home

SK SOKOL Malé Žernoseky z. s.

Hráčům zvlhl střelný prach

Sportovní klub Roudnice nad Labem - Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky 4:0 (1:0)

Celý víkend provázel déšť, který ustál až v nedělních odpoledních hodinách. Trochu s obavami odjížděli hráči Malých Žernosek na půdu bývalé třetiligové Roudnice nad Labem. Snad poprvé v novodobé historii klubu jsme byli vpuštěni na hřiště "A". Trávník byl sice dobře připravený, ale až příliš často na něm hráči podklouzávali, z čehož pramenilo plno chyb v rozehrávkách. První poločas byl ze strany Malých Žernosek perfektně odbráněn, čímž se otvírali vrátka do rychlých protiútoků. Největší možnost na skórování měl Trnka, který své zakončení schoval za nohy obránce, ale Sýs si dokázal s jeho střeleckým pokusem poradit. Naopak na druhé straně po rozehrávce přímého kopu neudržel Hrdlička míč v rukavicích a z dorážky nebyl problém pro Václava Srpa dorazit kulatý nesmysl do sítě hostů. Ještě hůře bylo těsně po výměně stran, to svůj osamocený únik proměnil Jaroslav Lebduška, čímž dostal Roudnici do vedení o dvě branky. Jak se blížil čas utkání ke svému zdárnému konci, přibývalo branek na straně domácích, které se zastavilo na čtyř brankách. Je nutno dodat, že tři ze čtyř branek jsme inkasovali po individuálních chybách hráčů. Za zmínku ještě stojí "výkon" rozhodčích, kteří po celý zápas působili dost zmateně a nejednou byla jejich komunikace k smíchu (či snad spíše k pláči?).

Sestava Roudnice n/L.: Sýs (59. Čížek) - Job, Musil, Novotný, Srp (76. Klepáč), Hubený, Půčala (C) (46. Vaněk), Lebduška (80. Hlaváček), Krása, Vecko (46. Matuszewski), Trejbal (náhr. C).
Náhradníci: Neuman.

Sestava SOKOL: Hrdlička - Novák (65. Šnajdr), P. Durček, Hadaš (81. Šturm), Šváb - Spěváček, J. Puravec, M. Puravec (C), Toncar - Trnka (62. T. Durček), Hančl.

Branky: 35. Srp, 47. Lebduška, 59. Novotný, 83. Hlaváček.
ŽK: 45. Hubený, 66. Matuszewski, 68. Job - 52. Spěváček, 64. Hadaš, 82. Hančl, 83. Šturm.

Rozhodčí: Čelko - Dobiáš, Ringel. Střely na bránu: 9-8. Střely mimo bránu: 4-7. Rohy: 4-3. Ofsajdy: 5-3. Přímé kopy: 2-2. Fauly: 21-8. ŽK: 3-4. ČK: 0-0.
Diváci: 150.

 

MP: Pochmurné počasí doplnily pochmurné výsledky

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Tělovýchovní jednota Sokol Libochovany 2:13

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Asociace sportovních klubů Lovosice 1:7

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Asociace sportovních klubů Lovosice "B" 6:6

Už od pátečního večera se snášely z nebes kapky vody a ty přistávaly i v sobotním dopoledni, kdy se měl odehrát satelitní turnaj v Malých Žernosekách. Počasí se ale naštěstí s přibývajícím časem lepšilo a lepšilo, až přestalo pršet úplně. Trávník byl v dobré kondici, a tak museli přispěchat i všichni soupeři. V prvních dvou utkáních byli hráči SOKOLa směrem dopředu takřka bezzubí, v posledním duelu ale předvedli, že hrát fotbal rozhodně umí a musí se s nimi počítat. Nad rezervou Lovosic dlouho vedli, ale přeci jen si po závěrečném hvizdu rozdělili po jednom bodu. Leč skončili mladí fotbalisté na posledním místě, na tvářích hráčů převládaly úsměvy. Z domácího turnaje si odnesli individuální ocenění hned dva Žernosečtí - Štěpán Daňkovský byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje, a Miroslav Kučera byl vyhlášen nejlepším hráčem Malých Žernosek.

Diváci: 20.

 

SG: Zisk bodů zapisujeme až ve 4. kole

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Tělovýchovná jednota Dynamo Střížovice 3:0 (2:0)

Se třemi porážkami v řadě vstupovali fotbalisté Malých Žernosek do zápasu se Střížovicemi, které už jednou poznali pocit vítězství. Ačkoli nebyla taková početná skupinka diváků, která už se klasicky u zápasů žernosecké staré gardy schází, mohli všichni přítomní shlédnout velmi kvalitní utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Už v první půli musel řešit několik nebezpečných situací Zuch v bráně domácích. Jenže byly to právě Malé Žernoseky, které vstřelily úvodní branku. V deváté minutě zužitkoval centr Berana do vápna přiběhnuvší Tomáš Janda. Ještě hůře bylo pro Střížovice o šestnáct minut později, to když se do sítě soupeře trefil Lukáš Bortlík. S hřejivým pocitem dvoubrankového vedení nastoupili domácí hráči ke druhému poločasu, ve kterém měli plné ruce i nohy práce oba brankáři. Když žádný z hráčů Střížovic nedokázal překonat Zucha, rozhodl o konečné podobě zápasu v posledních minutě utkání opět Tomáš Janda, který stejně jako u prvního gólu uklidil míč do brány po centru Berana. Staří gardisté SOKOLa si tak do tabulky mohli připsat první tři body za vítězství 3:0.

Branky: 9. Janda (Beran), 25. Bortlík, 80. Janda (Beran).
ŽK: Janda.

 

Třináct statečných vybojovalo postup do čtvrtfinále okresního poháru

FK Litoměřicko "D" - Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky 2:3 (2:1)

Do Mlékojed, kde hraje "déčko" Litoměřicka své zápasy, nepřijel SOKOL ve zrovna ideální sestavě a pouze se dvěma náhradníky.  Ale ani Litoměřicko nebylo ve své plné síle. Od úvodních minut přeci jen měli navrch hosté z Malých Žernosek, kteří se dostali do vedení již ve čtrnácté minutě, ve které Tomáš Durček dokázal z dorážky trefit odkrytou bránu domácích. Jenže od dvacáté minuty přebíralo otěže zápasu Litoměřicko, které hrozilo z mnoha akcí. Obrana Žernosek byla v tu chvíli bezbranná a takřka jakýkoli nakopávaný míč končil až v rukavicích Srby nebo netrefenou bránou. Toto zlepšení vedlo ke vstřelení dvou branek v podání domácích během tří minut a strhnutí vedení na svojí stranu, a to ještě Srba dokázal lapit další dvě velké příležitosti. Zlepšení obrany na straně hostů došlo až po změně stran. Ještě více nastartovat dokázala Sportovní klub vlastní branka Milana Hanzlíčka, který se po rohovém kopu snažil před Šturmem odhlavičkovat míč do bezpečí, avšak se trefil milimetrově k tyči vlastní svatyně. Vrátit vedení Žernosekům zpět dokázal Lukáš Šváb o šest minut později, a bylo to opět z rohového kopu. Ačkoli se Litoměřičtí snažili ještě se zápasem něco udělat, nestačily jim k tomu ani dvě velké šance v závěru zápasu, ve kterých vždy jen o několik centimetrů minuli bránu Malých Žernosek.

Sestava Litoměřicko: V. Najman - Letafka (62. Pohl), Řezáč, Elfmark (24. Dura), Bartoš, Hanzlíček, Polášek (C), Ringel, Pelikán, Jarosz (46. Kron), Novotný.
Náhradníci: Hruška, Kosař.

Sestava SOKOL: Srba - Novák, Hadaš, P. Durček, Drbal (62. Kurucz) - Spěváček, J. Puravec, Hančl, T. Durček - Šváb, Šturm (62. Florek).

Branky: 29. Polášek, 32. Bartoš - 14. T. Durček, 55. Hanzlíček (vlastní), 61. Šváb.
ŽK: 61. Pelikán - 41. Hadaš, 61. T. Durček.

Rozhodčí: M. Starý - M. Najman, Cestr (oba laici). Střely na bránu: 7-3. Střely mimo bránu: 7-4. Rohy: 6-2. Ofsajdy: 2-1. Přímé kopy: 1-2. ŽK: 1-2. ČK: 0-0.
Diváci: 15.

   

Strana 10 z 99

  • Příští boj

  • Naposledy

  • Střelci

Sample image Příští soupeř: 

Muži "A":
Tělovýchovná jednota Hrob
Sobota 31.03.2018 od 10:15h., venku
---------------------------------------------------
Stará Garda:
TJ Lovečkovice
Pátek 13.04.2018 od 17:30h., doma
---------------------------------------------------
Ml. Přípravka:
Satelitní turnaj Štětí
Neděle 08.04.2018 od 10:00h., venku
---------------------------------------------------
Minipřípravka:
Asociace sportovních klubů Lovosice
Čtvrtek 19.04.2018 od 17:00h., venku

Muži "A":
SK SOKOL - TJ Podřipan Rovné 1:3
Góly: 26. T. Durček

-----------------------------------------------------
Stará garda:
T.J. Sokol Velké Žernoseky - SK SOKOL 3:4
Góly: 

-----------------------------------------------------
Minipřípravka:
SK Liběšice - SK SOKOL 5:23
Góly: 

Sezóna 2016/17 Sezóna 2015/16
Toncar - 15 T. Durček - 15
Trnka - 13 Toncar - 11
Spěváček - 9 Šváb - 10
T. Durček - 6 P. Durček - 9
Hančl - 6 J. Puravec - 8
M. Puravec - 6 Spěváček - 5
P. Durček - 5 Gebur ml. - 3
J. Puravec - 5 Hančl - 3
Šturm - 5 Rysinský - 3
Beran - 4 Trnka - 3
Rysinský - 4 M. Puravec - 2
Bereš - 3 Beran - 1
Podrazil - 2 Janda - 1
Šnajdr - 2 Šnajdr - 1
Bortlík - 1
Hrdlička - 1

Narozeniny

V měsíci říjen slaví:
2.10. Srba Václav - 26 let
3.10. Baslík Jan - 42 let
4.10. Kučera Bedřich - 26 let
10.10. Heřmanský Jan - 8 let
11.10. Hančl Josef - 40 let
14.10. Dragoun Petr - 42 let
16.10. Bortlík Lukáš - 42 let
27.10. Rysinský Vladimír - 27 let

Trénink

Muži "A" - Úterý a Čtvrtek od 17:00h.
Stará garda - Úterý od 17:00h.
Ml. přípravka - Čtvrtek od 16:00h.
St. přípravka - Úterý a Čtvrtek od 16:30h.

Sample image

Zajímavé odkazy

mrkněte sem:
Onlajny
Textové online přenosy
výsledky.com
výsledkový servis fotbalu
iDnes.cz
fotbal na iDNES.cz
eFotbal.cz
něco o fotbalu na eFotbal.cz
Sport.cz
i zde píšou o fotbalu

Světová kopaná


Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/197686/virtual/www/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99