Právě jste zde: > Home

FK Bechlín - SK SOKOL 3:1 (1:1)

Email Tisk PDF
Nevím, zda má k tomuto velkému klopýtnutí cenu pořádně něco napsat, ale tak pokusím se o to. Cesta do neznáma, tak by se dala vypodobnit zajížďka do Bechlína, týmu, který se do Okresního přeboru dostal před letošní sezónou a před naším zápasem figuroval na posledním 14. místě. Na fotbalový areál v Bechlíně jsme dorazili v plné pohodě a pozitivní energie, avšak bez pár hráčů základní 11-ky - chyběl Šnajdr, Švihlík, Hanuš. Do zápasu  Bechlín vstoupil bez respektu z našeho týmu a už od prvních minut obstřeloval naší branku. Ale první vážnější příležitost jsme si vytvořili my, jenže Šváb vyhořel při koncovce a Točín neměl sebemenší problémy se zlikvidováním střely. Za to soupeř hned v dalším útoku dokázal vstřelit úvodní branku zápasu a to již ve 3. minutě! Zasloužil se o ní Kordač a asistentem u této branky byl M. Tichý (1:0). Radost do našich duší a hlav přinesla ve 34. minutě souhra Lišky s Jandou, který už tentokráte na Točína vyzrál (1:1). Soupeř musel v prvním poločase 2krát sáhnout po střídání, když se jim zranil nejprve Fuksa a následně po 5minutách Běloubek a na případné další střídání tak Bechlín neměl téměř nikoho na lavičce. V první půli byl Bechlín jasně dominujícím týmem na hřišti a měli jsme několikrát veliké štěstí, že jsme do poločasu neinkasovali více, než 1gól.
Druhý poločas jsme začali o něco lépe a bylo to znát i ze šancí, které jsme si postupně vytvářeli. Bohužel svoji aktivitou si domácí vytvořili také několik gólových situací a v 71. minutě svojí příležitost proměnili, i když střelec (M. Tichý) se nacházel v offsidu, ale na to nemůžeme vymlouvat (2:1). O 3.minuty později se skóre mohlo zase vyrovnat, jelikož byla odpískána penalta po zákroku na Hálu ve vápně. K penaltě se postavil Janda a ranou k levé tyči tuto tyč pouze rozezněl a následná dorážka, kdy na něj zívala úplně prázdná branka, letěla úplně mimo 3tyče. Tato neproměněná šance nám psychiku nejspíše dorazila psychiku na pomyslnou nulu a tak soupeř své dílo dokonal v 86. minutě, kdy přiletěl do vápna centr z pravé strany, nikdo z obránců nevyskočil a pro Čmejlu nebyl problém překonat dezorientovaného Kadeřávka, který si i tak na míč sáhl, ale gólu zabránit už nedokázal (3:1). Poté se nám napůl ještě zranil Gebur, když mu po nastřelení ruky u těla balón nejspíše nějakým způsobem pootočil předloktí, ale všichni doufáme, že to nic nebylo a do příštího zápasu se dá dopořádku. Nestačí než doufat, že příští zápas (znovu s posledním celkem tabulky) s Terezínem už Sokol zvládne o 150% lépe a připíše důležité 3body do tabulky.
 
Sestava Sokol: Kadeřávek - Durček, Toncar (C), Kratochvíl, Puravec - Spěváček, Šturm (82' Trnka), Hála, Liška - Šváb (61' Gebur (88' Srba)), Janda
 
Sestava Bechlín: Točín - Mazanec, Florian, Tichý R., Carda - Fuksa (38' Raibr), Čmejla, Běloubek (43' Husák), Kordač - Písek, Tichý M. (C)
 
Góly: 3' Kordač, 71' Tichý M., 86' Čmejla - 34' Janda (Liška)
ŽK: 54' Mazanec, 81' Točín, 89' Tichý M. - 26' Spěváček, 77' Hála
 
Rozhodčí: Hubálek - Hořejší, Konfršt, Střely na bránu: 7-10, Střely mimo bránu: 5-3, Penalty: 0-1, Rohy: 4-5, Přímé kopy: 0-4, Nepřímé kopy: 0-1, Offsidy: 7-4, Fauly: 12-11, ŽK: 3-2, ČK: 0-0