Právě jste zde: > Home Muži "A" Historie Sezóna 2012/2013 Mistrovská utkání

Sokol Černiv - SK SOKOL 6:2 (2:0)

K prvnímu mistrovskému zápasu jsme sjeli na hřiště Černiva, kde se nám v předchozích zápasech vždy dařilo a obírali jsme soupeře o cenné body. Jenže hned v úvodních minutách bylo jasno, že rozhodně tak lehký soupeř to nebude, když zahrozil pár střelami na Vápeníka, který se v bráně měl co ohánět! Jak výsledek ukazuje, do poločasu jsme inkasovali 2 laciné góly a do 2. poločasu jsme tak měli co zlepšovat. Jenže hned na začátku 2. půle udeřili znovu domácí a na světelné tabuly svítilo hrozivých 3:0. V 50. minutě však domácí ve svém pokutovém území "sestřelili" Jandu a byla nařízena penalta, ke které se postavil sám skopnutý Janda a nedal domácímu brankáři šanci - 3:1. Jenže domácí, jakoby se nemohli namlsat dosud vstřelených branek a bohužel pro nás, dokázali vstřelit další 2branky. Pomyslnou tečku za našim střeleckém působení v Černivě udělalo v 79. minutě duo Toncar - Spěváček, kteří předvedli pěknou kombinaci na pravé straně hřiště a nakonec rozjásali těch pár hostujících fanoušků, co se s námi přijelo podívat (5:2). Opravdovou, zápasovou tečkou byl nakonec ještě 1gól v naší brance a můžeme být rádi, že jsme nedostali větší příděl.

Sestava Sokol: Vápeník - Šnajdr, Puravec (82' Cestr), Durček (C), Švihlík - Trnka, Liška, Spěváček, Šturm (61' Kratochvíl) - Toncar, Janda

Góly: 50' Janda (pen.), 79' Toncar (Spěváček)

Rozhodčí: Hlaváček - Hanzal, Kuti, Penalty: 1-1, Offsidy: 5-1, ŽK: 1-1, ČK: 0-0