Právě jste zde: > Home Muži "A" Historie Sezóna 2012/2013 Mistrovská utkání

Toncar byl u všech 3gólů, nově nastoupil Řezníček

TJ Sokol Libochovany - SK SOKOL 2:3 (2:1)

Konečně zápas, ve kterém jsme mohli ukázat naše kvality a také, že fotbal hrát umíme. Po 3 přechozích nezdarech jsme se dočkali výhry a to nad Libochovanama, které se minulou sezónu probojovali do OP z 3. A třídy. Soupeř nám vzdoroval pouze první poločas, kdy nám byl rovnocenným soupeřem (Valenta nám vstřelil 2góly z přímého kopu ve 35. a 37. minutě), ve 2. poločase jim pomalu ale jistě docházely síly a hned na začátku poločasu vzal míč Spěváček po pravé straně až k soupeřově vápnu, nacentroval balón před bránu, kam si naběhl Toncar, který se nemýlil a stav byl ihned 2:2. Měli jsme několik dalších šancí a po několika minutách bylo jasné, že Libochovanům by ohromně stašil v tomto utkání pouze bod. To by však nesměl na hřišti být Toncar s Dragounem. Prvně jmenovaný nahrál Dragounovi přesně na vápno, odkud míč zamířil k pravé tyči soupeřovi brány a zápas tak rozhodl v náš prospěch. Za náš Sokol poprvé a úspěšně nastoupilJiří Řezníček, který dirigoval společně s Durčekem zadní řadu. Do brány se kvůli absenci obou našich gólmanů postavil bývalý brankář - Lukáš Šváb - a nevedl si vůbec špatně.

Sestava Libochovany: Kostovič - Svoboda, Kopecký J. st., Tovara R. (73' Tovara J.), Valenta - Šinglovič (46' Hovorka), Kleimenov (46' Kopecký J. ml.), Starinský, Alexa - Vavřička, Bergl (C)

Sestava Sokol: Šváb - Šnajdr, Horník, Řezníček, Durček (C) - Puravec (70' Kratochvíl), Švihlík, Spěváček (86' Novák), Dragoun - Toncar, Liška

Góly: 35' Valenta, 37' Valenta - 8' Toncar (Švihlík), 46' Toncar (Spěváček), 89' Dragoun (Toncar)

Rozhodčí: Sýkora - Bobek, Otta, Střely na bránu: 4-10, Střely mimo bránu: 8-8, Rohy: 10-6, Přímé kopy: 4-2, Offsidy: 3-2, Fauly: 16-11, ŽK: 1-1, ČK: 0-0