Právě jste zde: > Home Muži "A" Sezóna 2016/2017 Přípravná utkání

Přát. utkání: Zaspaný začátek byl zachráněn až v závěru zápasu

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - SK Lukavec 2:2 (0:1)

V sobotním slunečném odpoledni přivítal SOKOL na svém domácím hřišti celek SK Lukavec, účastníka 1. B třídy. Střídání bylo domluveno na hokejový způsob, ale hrálo se plných devadesát minut. Již prvních několik minut zápasu dávalo jasně najevo, že půjde o kvalitní utkání a pohledný fotbal. Plno šancí v prvním poločase pochytali brankáři obou mužstev, jen ve 27. minutě doputoval míč za záda Hrdličky. V poločase sáhl trenér ke střídání na brankářském postu, místo Hrdličky si stoupl do brány Václav Srba. I ten kapituloval, po deseti minutách druhého poločasu jsme prohrávali již o dvě branky a v tu chvíli věřil v dobrý výsledek jen málokdo. Jenže v 66. minutě jsme měli příležitost kopat pokutový kop, který s přehledem proměnil Jan Puravec. Tato vstřelená branka nalila do žil hráčů naději, kterou se podařilo využít. Po nepřehledné situaci v pokutovém území soupeře byl nařízen nepřímý kop, po jehož rozehrání se trefil v 88. minutě Tomáš Durček, který učinil konečnou podobu skóre utkání. S prvním přípravným zápasem tak mohou být fanoušci, hráči, ale i trenér Schindler spokojeni.

Sestava SOKOL: Hrdlička (46. Srba) - Rysinský, P. Durček, Hančl, Šnajdr - Spěváček, J. Puravec, M. Puravec, Toncar - Trnka, T. Durček
Náhradníci: Dragoun, Zuch, Florek, Jar. Šturm
Trenér: Jan Schindler

Sestava Lukavec: Jan Brožík - Jar. Brožík, Engl, Mišani, Quaiser - Štěpán, Kolář, Manda, Henzl - Gajdoš, Udatný
Náhradníci: M. Novák, Kořínek, Hanzal, Zabák

Góly: 66. J. Puravec (pen.), 82. T. Durček - 27. Manda, 55. Manda

Střely na bránu: 6-7, Střely mimo bránu: 6-5, Penalty: 1-0, Rohy: 4-2, Ofsajdy: 2-7, Přímé kopy: 3-5, Nepřímé kopy: 1-0, Fauly: 5-7, ŽK: 0-0, ČK: 0-0.