Právě jste zde: > Home Muži "A" Sezóna 2016/2017 Přípravná utkání

Přát. utkání: Střelci se probudili ve druhém poločase

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - FK Schoeller Křešice 3:3 (0:1)

Ve svém druhém a zároveň posledním přípravném utkání jsme na domácí půdě přivítali velmi kvalitního soupeře z Křešic. Tento celek nastupuje v 1. A třídě Ústeckého kraje, což už samo o sobě dokazuje kvalitu křešického celku. Ačkoli první poločas jasně dominovali hráči Křešic, po změně stran už přebíral v některé momenty iniciativu žernosecký SOKOL. Naše aktivita se promítla také do skóre. Ze zápasu se stal šestibrankový koncert, který nakonec skončil smírně po výsledku 3:3. Tento výsledek považujeme za velmi dobrý vzhledem k sestavě, v jaké jsme do zápasu nastoupili. Tyto zkušenosti a předvedenou hru budeme moci přenést už za týden do předehrávky Okresního přeboru, čímž načneme nový ročník sezóny.

Sestava SOKOL: Hrdlička - Šnajdr, Pokorný, P. Durček, Hadaš - Rysinský, Trnka, J. Puravec, Toncar - T. Durček, Hrdlička
Náhradníci: Kurucz, Florek, Dragoun, Jar. Šturm
Trenér: Jan Schindler

Sestava Křešice: Větvička - Loula, Schoř, Kühn, Suchánek - Kučera, Lébl, Faust, Bezemek - Lepič, Rusý
Náhradníci: Restej, Hingar, Rondoš

Góly: 50. J. Puravec (pen.), 60. Jar. Šturm, 67. Kurucz - 13., 55., 78.

Rozhodčí: Marčaník, Střely na bránu: 7-10, Střely mimo bránu: 4-5, Penalty: 1-1, Rohy: 3-5, Ofsajdy: 3-6, Fauly: 10-10, ŽK: 0-0, ČK: 0-0.