Odvaha a bojovnost vedla dvanáct statečných k zisku bodů

Sportovní klub Dušníky - SK SOKOL Malé Žernoseky 1:2 (0:1)

Už v loňské sezóně jsme pocítili, jak těžké je vítězit v Dušníkách. To samé očekávalo také ve 22. kole, obzvláště, když trenér zjistil, že na zápas vyjíždí 11 hráčů ze základu společně s ním. Trochu uklidňující pro nás mohla být brzká trefa Toncara, který rozvlnil síť za zády Rycha už ve 13. minutě. To byla také jediná přesná trefa za prvních pětačtyřicet minut. Hráči na hřišti se ještě nestačili pomalu ani rozkoukat po začátku druhé půle a Spěváček posílal SOKOL do vedení už o dvě branky. Radost Malých Žernosek vydržela pouze deset minut, střídající Šíma v tu chvíli zdramatizoval svou trefou utkání. Pochvalu si zaslouží všichni hráči Malých Žernosek, kteří do tohoto zápasu nastoupili. Museli odmakat celých 90 minut v plném nasazení, za což jim byly odměnou tři body do tabulky!

Sestava Dušníky: Rych - Fafejta (58. Čermák), Jaremčuk, O. Horna, L. Horna, Tuzar, Fiala (C) (70. Doležal), Hubálek (85. Hejna), Rouša (46. Pospíchal), Gabriel (46. Šíma), Novotný.
Náhradníci: A. Novák.
Vedoucí týmu: Petr Mazourek.

Sestava SOKOL: Srba - Šváb, Hadaš, P. Durček, Šnajdr - Spěváček, J. Puravec, Hančl, Toncar - R. Novák (87. Schindler), Bortlík.
Náhradníci: ---
Trenér: Josef Zuch.

Branky: 59. Šíma - 13. Toncar, 49. Spěváček.
ŽK: 77. Novotný - 21. Šnajdr, 60. P. Durček, 67. Srba.

Rozhodčí: Kušpál - Grégr, Havlík. ŽK: 1-3. ČK: 0-0.