Bitvu o jarní nadvládu Žernosek vyhrály Malé

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Sokol Velké Žernoseky 6:3 (4:2)

Souboj Malých a Velkých Žernosek je již velkou tradicí, pokud se oba celky sejdou v jedné soutěži. V každém vzájemném zápase se dá očekávat plno soubojů a útočných akcí. A jinak tomu nebylo ani tentokrát. Jako první se do vedení sice dostaly Velké Žernoseky, následně už ale vzali otěže zápasu do svých rukou (možná by se hodilo říci spíše nohou) domácí hráči. Třemi brankami v řadě utekli se skóre svému rivalovi, který se sice snažil s výsledkem ještě cokoli udělat, ale na více než snížení své ztráty to vždy nestačilo. Zápas odvěkých rivalů sledovala pořádná návštěva, která čítala 150 diváků.

Sestava SOKOL: Srba - Šváb, P. Durček, Hadaš, Šnajdr - Spěváček (C), M. Puravec, J. Puravec, Toncar - Hančl, Bortlík (55. R. Novák I.).
Náhradníci: Rysinský, Trnka, Šturm.
Trenér: Jan Schindler.

Sestava V. Žernoseky: M. Novák - Dobrý, Meško, Pollak, Výboch (61. Knobloch), V. Záveský (C), Vocásek (72. Maděra), Procházka, Z. Záveský, Lesche (78. Beran), Kuti.
Náhradníci: Hanzlík, R. Novák II.
Trenér: Viktor Záveský.

Branky: 19. Toncar (M. Puravec), 22. Toncar (Hančl), 32. M. Puravec (Šváb), 38. Šnajdr (Toncar), 53. M. Puravec, 90. Toncar - 13. Lesche, 34. Z. Záveský, 67. Z. Záveský (pen.).
ŽK: 59. Šnajdr - 30. Lesche, 34. Z. Záveský.

Rozhodčí: Faigl - Možný, Bureš. Střely na bránu: 8-5. Střely mimo bránu: 3-5. Rohy: 4-5. Ofsajdy: 4-2. Přímé kopy: 1-0. Penalty: 0-1. Fauly: 15-12. ŽK: 1-2. ČK: 0-0.